• Müşteri Hizmetleri
    +90 444 60 29

Kırıker Metal olarak, müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmanın yanı sıra, teknik destek hizmeti de sunuyoruz. Müşterilerimiz, ürünlerimizin kurulumu, kullanımı veya bakımı konusunda herhangi bir sorun yaşadıklarında, uzman teknik ekibimizle iletişime geçebilirler.

Teknik destek ekibimiz, müşterilerimizin sorunlarını çözmek için gerekli tüm donanıma sahiptir. Hem telefonda hem de yerinde hizmet veriyoruz. Sorunlarınızı çözmek için, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak ve uygun çözümler sunmak için sürekli eğitimli ve deneyimli teknik ekibimizle çalışıyoruz.

Ayrıca, müşterilerimizin ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorunu olduğunda, çözüme odaklanmak ve en kısa sürede çözüm sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. İletişim bilgilerimize [İletişim sayfamız / e-posta / telefon] üzerinden ulaşabilirsiniz.

Teknik destek ekibimiz, tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için burada. Herhangi bir sorunuz veya ihtiyacınız olduğunda, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmak için her zaman hazırız.