• Müşteri Hizmetleri
    +90 444 60 29

Kırıker Metal Asansör San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak öncelikli hedefimiz, kaliteli ürünler üretmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Ürettiğimiz her kapı, nerede olursa olsun bizim kapımızdır.

Üretim süreci, tesislerimize giren hammadde ürünlerinin işlenmesiyle başlar ve satış sonrası sunacağımız hizmetle devam eder. İlkemiz, hatasız imalat yaparak “bunu biz imal ettik” diyecek kadar kaliteli bir ürün üretmek ve satış sonrasında da tam bir müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu nedenle müşterilerimizin özel isteklerini ve beklentilerini dikkate alarak gerektiğinde özel çözümler üretmek, ürünlerimizde oluşabilecek herhangi bir sorunla ilgili müşterilerimizin yanında olmak önceliklerimiz arasındadır.

Her ürettiğimizin arkasında durarak, müşterilerimize teknik ve teknolojik destek sağlayarak, sıkıntıları soruna dönüştürmeden, en hızlı şekilde çözümler sunarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Tüm çalışanlarımız sorunlara çözüm odaklı yaklaşarak, müşteri beklentilerini karşılamayı amaçlıyoruz. Yaptığımız her işle gurur duyabilmek için, ürettiğimiz ürünlerin kalitesi ve verdiğimiz hizmetlerin memnuniyet düzeyi bizim için çok önemlidir.

Bu nedenle, tüm çalışanlarımızın bilinçli olması, sürekli eğitimler alması, tezgah başında değil, eğitimli çalışanlarımızla birlikte imalat yapılması gerektiğine inanıyoruz. Her bir Kırıker çalışanı, en iyi, en hızlı, en hesaplı ve en kaliteli malzemelerle üretmek zorunda olduğunun sorumluluğunun farkındadır. Satış sonrası müşteri beklentilerini karşılamak, çalışanlarımızın görevi olduğunun bilincindeyiz ve kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz.

Sürekli yenilikçi çalışanlarımız, müşterilerimizin önerileriyle birlikte araştırma-geliştirme çalışmaları yaparak, günümüz koşullarına uygun, kesinlikle kaliteli, dayanıklı ve sorunsuz kapılar üretmek için çalışmaktadır. Amacımız, taklit edilen teknolojiden ve üründen ziyade, taklit edilen yenilikçi kapılar imal etmektir. Bu süreç, hayal ile başlayan, dinleyerek değerlendirilen araştırma-geliştirme faaliyetleriyle belirlenen ve üretimle hizmete dönen bir süreçtir.